MUZYKA – Weekendowe wieczory muzyczne

hr

NOWOŚĆ! Piątkowy wieczór jazzowy w Klimatach Południa – Koncert saksofonowy godz. 20.00


MUZYKA – NASTROJOWE KONCERTY WEEKENDOWE 

hr

Nic tak nie buduje magicznej atmosfery jak nastrojowa muzyka. Na co dzień przygotowaliśmy dla państwa staranną selekcję paryskich szlagierów, sycylijskiego folku i lizbońskiego fado, a podczas weekendów czarującą muzykę na żywo w wykonaniu znakomitych artystów. …


Piątkowy wieczór jazzowy w Klimatach Południa – Koncert saksofonowy godz. 20.00

Koncert Akordeonowy – Pod dachami Paryża – Sobota, godz. 20.00


SPOTKANIA

hr

Wspólnie z zaproszonymi producentami win, winiarzami, szefami kuchni, restauratorami i dziennikarzami odkrywamy tajniki łączenia smaków –  doboru win do potraw oraz używania ziół i przypraw. —


Aby pozostać na bieżąco, zapraszamy na naszą stronę na Facebooku oraz do naszego newslettera.


WIECZORY DEGUSTACYJNE

hr

Aby w pełni cieszyć się winem należy je poznać, bo każdy jego łyk to lekcja historii, geografii, winiarstwa, botaniki, a czasem nawet religii. Dlatego często zapraszamy winiarzy i producentów z odległych zakątków świata, by w przyjaznej atmosferze i podczas starannie dobranego posiłku mogli przedstawić Państwu swoje wina i przekazać bezcenną wiedzę i doświadczenie. Naszym celem jest prezentacja i degustacja zarówno najpopularniejszych jak i niszowych win, zawsze dbając by jakość miała odpowiedni stosunek do ceny.


Aby pozostać na bieżąco, zapraszamy na naszą stronę na Facebooku oraz do naszego newslettera.


SPOTKANIA RODZINNE I BIZNESOWE

hr

Chętnie organizujemy imprezy kulturalne przy lampce wina i smacznych przekąskach, utrzymane w rodzinnej atmosferze.

Nasza główna sala pomieści 40 osób, a oprócz tego oferujemy Państwu oddzielny pokój konferencyjny dla 8-10 osób oraz prowansalski taras dla 24-30 osób.

Organizujemy:

  • uroczystości rodzinne (wesela, imieniny, urodziny, komunie, rocznice ślubu)
  • spotkania biznesowe i towarzyskie
  • wyjazdy integracyjno-degustacyjne do polskich winnic

CATERING

hr

  • Na życzenie naszych gości przygotowujemy catering (max. 50 osób). Służymy fachową pomocą w zakresie ustalania menu i doboru win.
  • Oferujemy obsługę gastronomiczną imprez domowych aby mogli Państwo cieszyć się w pełni wyjątkowymi chwilami spędzonymi z najbliższymi.

SZKOLENIA

hr

Pragniemy dzielić się z Państwem naszą wiedzą i pasją, dlatego prowadzimy szkolenia, wieczory degustacyjne, wyjazdy szkoleniowe oraz warsztaty kulinarne dla grup zorganizowanych.